Karin Boer
Data Marketing Queen

+31 (0)6 18299562
karin@marketing-queens.nl

Barbara Houben
Customer Experience Marketing Queen

+31 (0)6 51514499
barbara@marketing-queens.nl

Sybella Koot-Roza
Loyalty en enthousiasme Marketing Queen

+31 (0)6 53185141
sybella@marketing-queens.nl

Annelies Velders
Creative Factbased Queen

+31 (0)6 53290129
annelies@marketing-queens.nl

Geja Topper
Strategic Marketing Queen

+31 (0)6 51242984
geja@marketing-queens.nl

Shira Winterkamp
Positionerings en Innovatie Queen

+31 (0)6 54264997
shira@marketing-queens.nl

facebook-iconlinkedin

Volg ons op facebook enĀ linkedin